ATV02W400-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W400-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV02W400-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V SOD123
listoch: ATV02W400-HF.pdf
  • správa
Špecifikácie ATV02W400-HF
Číslo dielu ATV02W400-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 40V 64.5V SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 530235 pcs Dátový hárok ATV02W400-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOD-123
séria Automotive, AEC-Q101 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 200W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOD-123F Ostatné mená 641-1667-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.1A