ATV02W360-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W360-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ATV02W360-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V SOD123
listoch: ATV02W360-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ATV02W360-HF
Číslo dielu ATV02W360-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 36V 58.1V SOD123 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 422071 pcs Dátový hárok ATV02W360-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 36V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 58.1V
Napätie - porucha (Min) 40V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SOD-123
séria Automotive, AEC-Q101 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 200W obal Original-Reel®
Balík / puzdro SOD-123F Ostatné mená 641-1665-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 3.44A