CPPFXC7Z-A7BP-49.16TS
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC7Z-A7BP-49.16TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 49.16MHZ CMOS SMD
listoch: CPPFXC7Z-A7BP-49.16TS.pdf
  • správa
Špecifikácie CPPFXC7Z-A7BP-49.16TS
Číslo dielu CPPFXC7Z-A7BP-49.16TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 49.16MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27276 pcs Dátový hárok CPPFXC7Z-A7BP-49.16TS.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±45ppm
Frekvencia 49.16MHz Detailný popis 49.16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 45mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA