CPPFXC7LZ-BR-46.08TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPPFXC7LZ-BR-46.08TS
Výrobca / Značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 46.08MHZ CMOS SMD
listoch: CPPFXC7LZ-BR-46.08TS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie CPPFXC7LZ-BR-46.08TS
Číslo dielu CPPFXC7LZ-BR-46.08TS Výrobca Cardinal Components
popis OSC XO 46.08MHZ CMOS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25522 pcs Dátový hárok CPPFXC7LZ-BR-46.08TS.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V typ XO (Standard)
Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) séria FIPO™ CPPFX
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon CMOS
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm)
funkcie Enable/Disable Frekvenčná stabilita ±25ppm
Frekvencia 46.08MHz Detailný popis 46.08MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Prúd - Napájanie (Zakázať) (Max) 50µA