DEMAM15SA197
Prehľad produktov
Číslo dielu: DEMAM15SA197
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
listoch: DEMAM15SA197.pdf
  • správa
Špecifikácie DEMAM15SA197
Číslo dielu DEMAM15SA197 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2481 pcs Dátový hárok DEMAM15SA197.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 1 (DE, E) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin-Nickel Plated séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDEMAM15SA197
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal