DEMAM15SA101
Prehľad produktov
Číslo dielu: DEMAM15SA101
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
listoch: DEMAM15SA101.pdf
  • správa
Špecifikácie DEMAM15SA101
Číslo dielu DEMAM15SA101 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2937 pcs Dátový hárok DEMAM15SA101.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 1 (DE, E) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDEMAM15SA101
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A