DCMM37SH
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMM37SH
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
listoch: DCMM37SH.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMM37SH
Číslo dielu DCMM37SH Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3109 pcs Dátový hárok DCMM37SH.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMM37SGA101
DCMM37SGA101
výrobcovia: Cannon
popis: DCMM37SGA101
Skladom: 911 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMM37SF
DCMM37SF
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Skladom: 1380 pcs
Stiahnuť ▼: DCMM37SF.pdf
RFQ
DCMM37SHF225
DCMM37SHF225
popis: DSUB 37 F PCB STR G50 SS
Skladom: 1214 pcs
Stiahnuť ▼:
DCMM37SK-A101
DCMM37SK-A101
DCMM37SK
DCMM37SK