DCMM37SF
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMM37SF
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
listoch: DCMM37SF.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DCMM37SF
Číslo dielu DCMM37SF Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1380 pcs Dátový hárok DCMM37SF.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDCMM37SF
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Súvisiace produkty
DCMM37SEA101
DCMM37SEA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Skladom: 1581 pcs
Stiahnuť ▼: DCMM37SEA101.pdf
RFQ
DCMM37SF225
DCMM37SF225
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT