DCMAMF37SNM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMAMF37SNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
listoch:
  • správa
Špecifikácie DCMAMF37SNM
Číslo dielu DCMAMF37SNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1808 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDCMAMF37SNM
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal