DCMAMF37S
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMAMF37S
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
listoch:
  • správa
Špecifikácie DCMAMF37S
Číslo dielu DCMAMF37S Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2122 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDCMAMF37S
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMAMF37PF0
DCMAMF37PF0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 37 M CRIMP F0 FLO FLO Z
Skladom: 4584 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMAMF37SNM
DCMAMF37SNM
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Skladom: 1808 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMAMF37SNMF0
DCMAMF37SNMF0
popis: DSUB 37 F NM
DCMAMF37PA101
DCMAMF37PA101
popis: DCMAMF37PA101
DCMAMF37SA197
DCMAMF37SA197
DCMAMF37SA101F0
DCMAMF37SA101F0
popis: DCMAMF37SA101F0
DCMAME62SA101F0
DCMAME62SA101F0
popis: DSUB 62 F CRIMP HD CLIN CAD
DCMAMF37SF0
DCMAMF37SF0
popis: DSUB 37 F
DCMAME62SA101
DCMAME62SA101
popis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Stiahnuť ▼: DCMAME62SA101.pdf
DCMAMF37P
DCMAMF37P
popis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
DCMAMF37SA101
DCMAMF37SA101
DCMAME62SF0
DCMAME62SF0
popis: DSUB 62 F CRIMP F0 CLIN ZINC
Stiahnuť ▼: DCMAME62SF0.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety