DCMAM37SNMBF0
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMAM37SNMBF0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 37 F NMB
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMAM37SNMBF0
Číslo dielu DCMAM37SNMBF0 Výrobca Cannon
popis DSUB 37 F NMB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1869 pcs Dátový hárok
Shell Finish Thickness - séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDCMAM37SNMBF0
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Spárovanie cyklov 500
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Thermoplastic
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Typ kontaktu Signal
Typ konektora Receptacle for Female Contacts Štýl konektora D-Sub
farba -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMAM37SNMB
DCMAM37SNMB
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT