DCMAM37SNMB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCMAM37SNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCMAM37SNMB
Číslo dielu DCMAM37SNMB Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1833 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDCMAM37SNMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCMAM37SNM-F225F0
DCMAM37SNM-F225F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 37 F CRIMP G50 FO NM SS
Skladom: 1961 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMAM37SNMF0
DCMAM37SNMF0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 37 F NM
Skladom: 2020 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DCMAM37SNMBK52F0
DCMAM37SNMBK52F0
popis: DSUB 37 F CRIMP NMB
Stiahnuť ▼: DCMAM37SNMBK52F0.pdf
DCMAM37SNMK52
DCMAM37SNMK52
popis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Skladom: 918 pcs
Stiahnuť ▼: DCMAM37SNMK52.pdf
DCMAM37SNMA101
DCMAM37SNMA101
DCMAM37SNMBK52
DCMAM37SNMBK52
Stiahnuť ▼: DCMAM37SNMBK52.pdf
DCMAM37SNM-F225
DCMAM37SNM-F225
DCMAM37SNMBK47F0
DCMAM37SNMBK47F0
popis: DSUB 37 F NMB
DCMAM37SNM
DCMAM37SNM
DCMAM37SF225
DCMAM37SF225
Stiahnuť ▼: DCMAM37SF225.pdf
DCMAM37SNMBF0
DCMAM37SNMBF0
popis: DSUB 37 F NMB
DCMAM37SF225F0
DCMAM37SF225F0
popis: DSUB 37 F CRIMP F0 SS SHL F225
Stiahnuť ▼: DCMAM37SF225F0.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety