DCM37PENMB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCM37PENMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DCM37PENMB
Číslo dielu DCM37PENMB Výrobca Cannon
Dostupné množstvo 5469 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*M
obal Bulk Ostatné mená IDCM37PENMB
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A