DCM37PDNMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DCM37PDNMB
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 37 M PCR/A NMB BRAC G50
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 265 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DCM37PDNMB
Číslo dielu DCM37PDNMB Výrobca ITT Cannon, LLC
popis DSUB 37 M PCR/A NMB BRAC G50 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 265 pcs Dátový hárok
Napätie - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Napätie -
Zadajte atribúty - ukončenie Solder
Stiahnutie smeru Signal Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
séria MIL-DTL-24308, D*M Stav RoHS Bulk
Pitch - Konektor - Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DCM37PDNMB
Dĺžka - Závitová časť pod hlavou - Vlastnosti -
Rozšírený popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder popis DSUB 37 M PCR/A NMB BRAC G50
Aktuálne hodnotenie (na jeden kontakt) Housing/Shell (Unthreaded) Aktuálne hodnotenie 7.5A
Kontaktný formulár 4 (DC, C) Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Použitie konektorov D-Sub Typ konektora Plug, Male Pins
farba Black Otvorenie kábla Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Priemer kábla 50µin (1.27µm) Odstup spodnej strany Machined
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DCM37PEA101
DCM37PEA101
výrobcovia: ITT Cannon, LLC
popis: CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT SLD