DBMMP17X2SP
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMP17X2SP
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
  • správa
Špecifikácie DBMMP17X2SP
Číslo dielu DBMMP17X2SP Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1998 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) - 17W2
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, Combo D®, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 17 (15 + 2 Coax)
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets, Shielded
Detailný popis 17 (15 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A, 7.5A