DBMMP17H2SP
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMP17H2SP
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMMP17H2SP
Číslo dielu DBMMP17H2SP Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1928 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) - 17W2
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, Combo D®, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMMP17H2SP
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 17 (15 + 2 Power) Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Funkcia príruby Board Side (4-40)
Aktuálne hodnotenie 7.5A, 40A Typ kontaktu Signal and Power