DBMMK25PE
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMK25PE
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • správa
Špecifikácie DBMMK25PE
Číslo dielu DBMMK25PE Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3327 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMMK25PE
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal