DBMMK25P
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMMK25P
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMMK25P
Číslo dielu DBMMK25P Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5616 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 20-28 AWG Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Ostatné mená IDBMMK25P
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMMK17W2P
DBMMK17W2P
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Skladom: 7296 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMMK17W2S
DBMMK17W2S
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Skladom: 10199 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMMK25PL
DBMMK25PL
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
DBMMK25PE
DBMMK25PE
popis: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
DBMMK25PJA101
DBMMK25PJA101