DBMM25PJ
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM25PJ
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
listoch: DBMM25PJ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMM25PJ
Číslo dielu DBMM25PJ Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3647 pcs Dátový hárok DBMM25PJ.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMM25PKK87
DBMM25PKK87
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Skladom: 3360 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMM25PJA101
DBMM25PJA101
výrobcovia: Cannon