DBMM25PH
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM25PH
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
listoch:
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMM25PH
Číslo dielu DBMM25PH Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3737 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A