DBMM17W2SF
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM17W2SF
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
  • správa
Špecifikácie DBMM17W2SF
Číslo dielu DBMM17W2SF Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3228 pcs Dátový hárok
obal Bulk Ostatné mená IDBMM17W2SF
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, Combo
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMM17W2SX
DBMM17W2SX
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 17P PNL MNT SLDR
Skladom: 4890 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMM17W2SA197
DBMM17W2SA197
výrobcovia: ITT Cannon, LLC
popis: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT