DBMM17W2SA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM17W2SA
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
  • správa
Špecifikácie DBMM17W2SA
Číslo dielu DBMM17W2SA Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3739 pcs Dátový hárok
obal Bulk Ostatné mená IDBMM17W2SA
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, Combo
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMM17W2PN
DBMM17W2PN
výrobcovia: ITT Cannon, LLC
popis: CONN DSUB PLUG 17POS PNL MNT SLD
Skladom: 5626 pcs
Stiahnuť ▼: DBMM17W2PN.pdf
RFQ
DBMM17W2SD
DBMM17W2SD
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER