DBMAM25SNMBK52
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAM25SNMBK52
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
listoch: DBMAM25SNMBK52.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAM25SNMBK52
Číslo dielu DBMAM25SNMBK52 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1041 pcs Dátový hárok DBMAM25SNMBK52.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Gold Plated séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDBMAM25SNMBK52
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal