DBMAM25SNMA101
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAM25SNMA101
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAM25SNMA101
Číslo dielu DBMAM25SNMA101 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1653 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMAM25SNM
DBMAM25SNM
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT