DBMA44SNMBF0
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMA44SNMBF0
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu DSUB 44 F CRIMP NMB F0
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMA44SNMBF0
Číslo dielu DBMA44SNMBF0 Výrobca Cannon
popis DSUB 44 F CRIMP NMB F0 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1356 pcs Dátový hárok
Shell Finish Thickness - séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDBMA44SNMBF0
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Spárovanie cyklov 200
Ochrana proti vniknutiu - Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Thermoplastic
Detailný popis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Typ kontaktu Signal