DBMA44SNM
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMA44SNM
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DBMA44SNM
Číslo dielu DBMA44SNM Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1030 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 22-28 AWG Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria D*MA
obal Bulk Ostatné mená IDBMA44SNM
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku - Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, High Density
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMA44SNMBK47F0
DBMA44SNMBK47F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 44 F NMB