DAMMD15PJ
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMD15PJ
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMMD15PJ
Číslo dielu DAMMD15PJ Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3686 pcs Dátový hárok
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Mounting Brackets Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMMC7H2SJ
DAMMC7H2SJ
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER