DAMMD15PF
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMD15PF
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
listoch: DAMMD15PF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMMD15PF
Číslo dielu DAMMD15PF Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3728 pcs Dátový hárok DAMMD15PF.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 24308-Style, D*MM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Mating Side, Female Screwlock (4-40) Vlastnosti Mounting Brackets
Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMMC7H2SJA197
DAMMC7H2SJA197
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
Skladom: 2363 pcs
Stiahnuť ▼: DAMMC7H2SJA197.pdf
RFQ
DAMMD15PM
DAMMD15PM
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER