DAMAM26SNMBK52
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM26SNMBK52
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
listoch: DAMAM26SNMBK52.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMAM26SNMBK52
Číslo dielu DAMAM26SNMBK52 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1105 pcs Dátový hárok DAMAM26SNMBK52.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A) High Density
Materiál krytu, dokončiť Brass, Gold Plated séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub, High Density farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAME15P
DAMAME15P
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Skladom: 4599 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAME15P.pdf
RFQ
DAMAM26SNMA101
DAMAM26SNMA101
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Skladom: 1112 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMAM26SNMB
DAMAM26SNMB
popis: DSUB 26 F CRIMP G50 HD