DAMAM26SNMA101
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM26SNMA101
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DAMAM26SNMA101
Číslo dielu DAMAM26SNMA101 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1112 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A) High Density
Materiál krytu, dokončiť Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 26
Typ montáže Panel Mount Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti -
Detailný popis 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 7.5A