DAMAM15SNMBK52
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM15SNMBK52
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch: DAMAM15SNMBK52.pdf
  • správa
Špecifikácie DAMAM15SNMBK52
Číslo dielu DAMAM15SNMBK52 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1735 pcs Dátový hárok DAMAM15SNMBK52.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Gold Plated séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAM15SNMBK52
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal