DAMAM15SNMBK47
CannonCannon
Cannon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMAM15SNMBK47
Výrobca / Značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMAM15SNMBK47
Číslo dielu DAMAM15SNMBK47 Výrobca Cannon
popis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1686 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Crimp Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Brass, Gold Plated séria 24308-Style, D*MAM
obal Bulk Ostatné mená IDAMAM15SNMBK47
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 7.5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku - Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Black Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMAM26P
DAMAM26P
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Skladom: 3547 pcs
Stiahnuť ▼: DAMAM26P.pdf
RFQ
DAMAM15SNM-F225F0
DAMAM15SNM-F225F0
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 15 F CRIMP G50 NM SS
Skladom: 4390 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMAM15SNMB
DAMAM15SNMB
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT