SCD15PUR
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD15PUR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCD15PUR
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 15A AC
listoch: SCD15PUR.pdf
  • správa
Špecifikácie SCD15PUR
Číslo dielu SCD15PUR Výrobca CUI, Inc.
popis SENSOR CURRENT HALL 15A AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4296 pcs Dátový hárok SCD15PUR.pdf
Napätie - Napájanie 5V séria SCD
Typ snímača Hall Effect, Open Loop citlivosť -
Doba odozvy 3µs polarizácia Bidirectional
obal Bulk Balík / puzdro -
Výkon Ratiometric, Voltage Ostatné mená 102-1058
Prevádzková teplota -10°C ~ 75°C Počet kanálov 1
Typ montáže - linearita ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia 50Hz/60Hz
Pre meranie AC Detailný popis Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Aktuálne snímanie 15A