SCD15PSN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD15PSN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCD15PSN
Výrobca / Značka: CUI, Inc.
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 15A DC
listoch: SCD15PSN.pdf
  • správa
Špecifikácie SCD15PSN
Číslo dielu SCD15PSN Výrobca CUI, Inc.
popis SENSOR CURRENT HALL 15A DC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5208 pcs Dátový hárok SCD15PSN.pdf
Napätie - Napájanie 12V séria SCD
Typ snímača Hall Effect, Open Loop citlivosť -
Doba odozvy 3µs polarizácia Unidirectional
obal Bulk Balík / puzdro -
Výkon Ratiometric, Voltage Ostatné mená 102-1063
Prevádzková teplota -10°C ~ 75°C Počet kanálov 1
Typ montáže - linearita ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia 50Hz/60Hz
Pre meranie DC Detailný popis Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional
Prúd - Napájanie (Max) 25mA Aktuálne snímanie 15A