218-10LPSTF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 218-10LPSTF
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
listoch: 218-10LPSTF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1015 pcs
  • správa
Špecifikácie 218-10LPSTF
Číslo dielu 218-10LPSTF Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80675 pcs Dátový hárok 218-10LPSTF.pdf
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria 218
stúpanie 0.050" (1.27mm), Half obal Tube
Ostatné mená 218010LPSTF
21810LPSTF
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Dĺžka 0.546" (13.87mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.104" (2.65mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrický život 1,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Aktuálne hodnotenie 25mA