218-10LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
218-10LPST Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 218-10LPST
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
listoch: 218-10LPST.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
280 pcs
525 pcs
1015 pcs
5005 pcs
  • správa
Špecifikácie 218-10LPST
Číslo dielu 218-10LPST Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63169 pcs Dátový hárok 218-10LPST.pdf
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria 218
stúpanie 0.050" (1.27mm), Half obal Tube
Ostatné mená 218010LPST
21810LPST
CT21810LPST
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Surface Mount
Mechanický život - Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Dĺžka 0.546" (13.87mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.104" (2.65mm) Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Elektrický život 1,000 Cycles Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Aktuálne hodnotenie 25mA Kontaktný materiál Beryllium Copper
Kontakt Dokončiť Gold obvod SPST
Materiál tela - Typ pohonu Slide (Standard)
Úroveň pohonu Flush, Recessed
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
218-10LPSTF
218-10LPSTF
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V