210-12MSFD
Prehľad produktov
Číslo dielu: 210-12MSFD
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 210-12MSFD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1005 pcs
  • správa
Špecifikácie 210-12MSFD
Číslo dielu 210-12MSFD Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79548 pcs Dátový hárok 210-12MSFD.pdf
prác No Napätie 20VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 210
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 210012MSFD
21012MSFD
210B012MSFD
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 12 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 1.258" (31.95mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.190" (4.83mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals Elektrický život 1,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktuálne hodnotenie 100mA
Súvisiace produkty
výrobcovia: Mill-Max
popis: CONN IC SKT DBL
Skladom: 8895 pcs
Stiahnuť ▼: 210-13-306-41-001000.pdf
RFQ
210-12MSTF
210-12MSTF
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Skladom: 76478 pcs
Stiahnuť ▼: 210-12MSTF.pdf
RFQ
210-12MSF
210-12MSF