210-12LPSTF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 210-12LPSTF
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 210-12LPSTF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1005 pcs
  • správa
Špecifikácie 210-12LPSTF
Číslo dielu 210-12LPSTF Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81227 pcs Dátový hárok 210-12LPSTF.pdf
prác Yes Napätie 20VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 210
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 210012LPSTF
21012LPSTF
210B012LPSTF
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 12 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 1.258" (31.95mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.180" (4.57mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrický život 1,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktuálne hodnotenie 100mA
Kontaktný materiál Beryllium Copper Kontakt Dokončiť Gold
obvod SPST Materiál tela -
Typ pohonu Slide (Standard) Úroveň pohonu Flush, Recessed
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
210-12MST
210-12MST
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Skladom: 83937 pcs
Stiahnuť ▼: 210-12MST.pdf
RFQ
210-12MS
210-12MS
Skladom: 103750 pcs
Stiahnuť ▼: 210-12MS.pdf
RFQ
210-12LPSTFD
210-12LPSTFD
Stiahnuť ▼: 210-12LPSTFD.pdf
210-12MSD
210-12MSD
Stiahnuť ▼: 210-12MSD.pdf
210-12LPS
210-12LPS