209-12MSFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 209-12MSFD
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 209-12MSFD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1005 pcs
  • správa
Špecifikácie 209-12MSFD
Číslo dielu 209-12MSFD Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76093 pcs Dátový hárok 209-12MSFD.pdf
prác No Napätie 20VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 209
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 209012MSFD
20912MSFD
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 12 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 1.258" (31.95mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.190" (4.83mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktuálne hodnotenie 100mA