209-12LPSTFD
Prehľad produktov
Číslo dielu: 209-12LPSTFD
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
listoch: 209-12LPSTFD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1005 pcs
  • správa
Špecifikácie 209-12LPSTFD
Číslo dielu 209-12LPSTFD Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80914 pcs Dátový hárok 209-12LPSTFD.pdf
prác Yes Napätie 20VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria 209
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 209012LPSTFD
20912LPSTFD
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 12 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Dĺžka 1.258" (31.95mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.180" (4.57mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktuálne hodnotenie 100mA
Kontaktný materiál Beryllium Copper Kontakt Dokončiť Gold
obvod SPST Materiál tela -
Typ pohonu Slide (Standard) Úroveň pohonu Flush, Recessed
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
209-12MS
209-12MS
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Skladom: 76214 pcs
Stiahnuť ▼: 209-12MS.pdf
RFQ
209-12MSD
209-12MSD
Skladom: 68646 pcs
Stiahnuť ▼: 209-12MSD.pdf
RFQ
209-12LPST
209-12LPST
Stiahnuť ▼: 209-12LPST.pdf
209-12MSTD
209-12MSTD
Stiahnuť ▼: 209-12MSTD.pdf
209-12LPSTF
209-12LPSTF