UP1B-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-221-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP1B-221-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 220UH 360MA 1.96 OHM
listoch: UP1B-221-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie UP1B-221-R
Číslo dielu UP1B-221-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 220UH 360MA 1.96 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99191 pcs Dátový hárok UP1B-221-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1070-2
UP1B-221
UP1B-221-ND
UP1B221R
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 220µH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 1.96 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.96 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 360mA
Aktuálny - Sýtosť 380mA