UP1B-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-150-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP1B-150-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 15UH 1.2A 174.7 MOHM
listoch: UP1B-150-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UP1B-150-R
Číslo dielu UP1B-150-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 15UH 1.2A 174.7 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79151 pcs Dátový hárok UP1B-150-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1228-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 15µH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 174.7 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 174.7 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.2A
Aktuálny - Sýtosť 1.5A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
UP1005
UP1005
výrobcovia: Bantam Tools
popis: FINE DUST COLLECTION SYSTEM
Skladom: 392 pcs
Stiahnuť ▼: UP1005.pdf
RFQ
UP1B-151-R
UP1B-151-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 150UH 400MA 1.61 OHM