TR2/TCP500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/TCP500-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TR2/TCP500-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD
listoch: TR2/TCP500-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie TR2/TCP500-R
Číslo dielu TR2/TCP500-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110440 pcs Dátový hárok TR2/TCP500-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm)