TR2/TCP1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/TCP1.25-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TR2/TCP1.25-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
listoch: TR2/TCP1.25-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TR2/TCP1.25-R
Číslo dielu TR2/TCP1.25-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 90103 pcs Dátový hárok TR2/TCP1.25-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm)
séria TCP Doba odozvy -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 2-SMD, Square End Block
Ostatné mená 283-2534-1 Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 22.2 Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Board Mount
Vlastnosti - DC Odolnosť proti chladeniu 0.09 Ohms
Aktuálne hodnotenie 1.25A Trieda -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 50A schválenie CSA, UR
aplikácia Telecom
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TR2/S506-V-6.3R
TR2/S506-V-6.3R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Skladom: 28746 pcs
Stiahnuť ▼: TR2/S506-V-6.3R.pdf
RFQ
TR2/TCP2-R
TR2/TCP2-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD