SD6030-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6030-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD6030-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 9.3UH 2.15A 65 MOHM
listoch: SD6030-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie SD6030-100-R
Číslo dielu SD6030-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 9.3UH 2.15A 65 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87558 pcs Dátový hárok SD6030-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
tienenie Shielded séria SD6030
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1475-2
SD6030100R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 9.3µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 9.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.15A 65 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 65 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.15A
Aktuálny - Sýtosť 1.3A