SD6020-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6020-680-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD6020-680-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 500MA 840 MOHM
listoch: SD6020-680-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2600 pcs
  • správa
Špecifikácie SD6020-680-R
Číslo dielu SD6020-680-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 68UH 500MA 840 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60982 pcs Dátový hárok SD6020-680-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
tienenie Shielded séria SD6020
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1469-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 68µH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 68µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 840 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 840 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 500mA
Aktuálny - Sýtosť 430mA