SD3814-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-820-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3814-820-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 82UH 270MA 2.174 MOHM
listoch: 1.SD3814-820-R.pdf2.SD3814-820-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD3814-820-R
Číslo dielu SD3814-820-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 82UH 270MA 2.174 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4313 pcs Dátový hárok 1.SD3814-820-R.pdf2.SD3814-820-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 82µH Shielded Wirewound Inductor 270mA 2.174 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.174 mOhm Aktuálne hodnotenie 270mA
Aktuálny - Sýtosť 296mA