SD3814-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-680-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3814-680-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 68UH 285MA 1.951 OHM
listoch: 1.SD3814-680-R.pdf2.SD3814-680-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD3814-680-R
Číslo dielu SD3814-680-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 68UH 285MA 1.951 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5089 pcs Dátový hárok 1.SD3814-680-R.pdf2.SD3814-680-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 68µH Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 68µH Shielded Wirewound Inductor 285mA 1.951 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.951 Ohm Aktuálne hodnotenie 285mA
Aktuálny - Sýtosť 325mA