SD3114-330-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3114-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 350MA 1.23 OHM
listoch: SD3114-330-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD3114-330-R
Číslo dielu SD3114-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 350MA 1.23 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93064 pcs Dátový hárok SD3114-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 33µH
Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.23 Ohm Nonstandard DC odpor (DCR) 1.23 Ohm
Aktuálne hodnotenie 350mA Aktuálny - Sýtosť 440mA