SD3114-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3114-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 1.17A 110 MOHM
listoch: SD3114-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD3114-2R2-R
Číslo dielu SD3114-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 1.17A 110 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88048 pcs Dátový hárok SD3114-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
tienenie Shielded séria SD3114
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.17A 110 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 110 mOhm
Aktuálne hodnotenie 1.17A Aktuálny - Sýtosť 1.74A